Leden 2012

Všechno co jsem mohla jsem .......

31. ledna 2012 v 13:59 | *Tess* |  News
... POSRALA ...
Totálně doslova, zkurvený vysvědčení si s ním maximálně tak zatopim v krbu twl. Fakt ty učitele jsou takový svině! Všem dali špatný známky, když na tom nejvís záleží KOKOTI!! Fakt nervy mám. Už mě bolí hlava jak jsem brečela. :/ Řekla bych to takhle: Vážení páni učitelé a paní učitelky děkuji, že jste mi posrali život!
A co vy jak jste dopadli?
PS: Dnes tu nebudu budu se dostávat do lepší nálady, snad jí simíci zlepší :/

Problem? - 1. díl

29. ledna 2012 v 12:22 | *Tess* |  Problem?
Ahoj měla jsem chuť psát a tak jsem si řekla, že by udělala první díl Problemu?, tak a podle úvodky jsou tam obě hrdinky ;) Tak snad se bude líbit jinak song je Jessie J - Domino :))

Kathatine and Elena

28. ledna 2012 v 18:29 | *Tess* |  Z mojí hry
Takže včera jsem vám slíbila Elenu a Katharine tak tady jsou, jinak ukaždé je písmenko E - K takže vždy poznáte která je která ;)

The Vampire Diaries - Moje povídka

27. ledna 2012 v 22:09 | *Tess*
Ahojte, takže jsem vám slíbila tu povídku tak tady je písničku jsem k ní dala instrumentální ;) takže si myslím, že by neměla vadit jo a jinak na začátku máte shrnut co se stalo ;) A vyprávím to z poholedu Boonie Tak se dejte do čtení a snad se vám to bude líbit ;).

Novinky 27.1

27. ledna 2012 v 21:27 | *Tess* |  News
Ahojte takže novinky:
1) Jsem spoluAdminka na tomto blogu: http://thesims2likethesims3.blog.cz/ tak to tam, když tak okomentujte ok?
2) Dneska se u nás na škole dávali 5, napumenutí, třídní a ředitelský důtky. A já jsem zjistila, že ty učitelky si uměj vymějšlet věci :DD, třeba kámoš šikanuje kluka tím, že k němu přijde a baví se s ním :DD Dobrý co?!, ale já jsem Anděl nic jsem nedostala :DD, ale takovej štos co přinesla třídní :DD
3) Dneska sem dám první část povídky to s těma upíříma deníkama :D a potom ještě fotky na téma Katharine a Elena ;)

Kde to žiju???

25. ledna 2012 v 20:49 | *Tess*
Naše malá Schizofrenička si sama také smazala blog! Pamatuje te si jistě ještě na Paťu dnes jsem se koukala na komentáře a tak mě napadlo co když Audrey byla taky naše Schizofrenička a tak jsem pátrala, pátrala a pátrala a nakonec jsem našla IP Paťi samozdřejmě úplně stejné jako Issy, Roxy, Tereza, Tarty a Enigma. Tady je důkaz:
A uznávám jsem naiví píííp já jsem jí měla ráda jako Roxy dokonce jsem pomáhala kopírovat její články, když si to tam mazala. Ale teď ti něco řeknu: Ty si fakt kráva a příště si slova To je mi íto strč třeba doprdele!

Berte na vědomí

24. ledna 2012 v 21:33 | *Tess*
můj závěr: tato osoba není psychicky v pořádku a já si o ní udělala svůj názor a vás prosím stejně tak jako Darkee, aby jste sdíleli varování, aby se Sisi/Tarty/Issy/Tereza nebo kdo to vůbec je, nedostala na další blogy a nezničila alší vydařené práce takže Bacha na ní!
A na zlepšení nálady OneDirection:

Sims Cast 16

24. ledna 2012 v 19:44 | *Tess* |  News

Bolest jako k**** :///

23. ledna 2012 v 21:27 | *Tess* |  News
Takže Nadpis vysvětlím takhle:
Bolí mě hlava jako sviň a ani ten Paralen nezabírá akorát se po něm potím jako prase a ono nic, je to všechno na nic, ale dneska jsem slyšela dobrou zprávu a to:, že budu mít max. jednu 4 na vysvědčení, což mi udělalo radost, ale ta 4 je z nekonečně debilně pokračující DEMENTNÍ Fyziky, na co ten předmět je bože! Nechápu ... Ale teď si jdu lehnout a vypotit Bakterie a mám otázku: Jak je možný, že 13 lidí se kouklo na B+D (Boonie a Damon fotky) a jsou tam dva komentáře.. To fakt nikdy nepochopim :/

Fotky za hry - Damon a Boonie :)

21. ledna 2012 v 22:29 | *Tess* |  Z mojí hry
Inspirací na simíky mi byly Boonie a Damon. Přesně opačné osobnosti, on je zlý a ona hodná. Takže mezi sebou mají kontrast, o tom jsme se bavili v Čj :D, ale kdo četl upíří deníky jako knížku, určitě tu první fotku pochopil :D, jinak upravovala jsem v Picniku, ty ostatní už nejsou upravené.

Nové video :D

21. ledna 2012 v 13:35 | *Tess* |  Ostatní
Sice to nesouvisí s the sims, ale prostě jsem se s vámi chtěla podělit o můj výtvor :DD Tak snad se bude líbit :)

Líbí?

21. ledna 2012 v 0:35 | *Tess*
Je to prostě takový hodně obyč dess, ale chci vědět jestli se vám líbí :D
Doba: Asi okolo 1 hodiny, protože jsem zkoušela dělat dess podle Shianeiném návodu, ale to dopadlo hrůzostrašně :DD a pak jsem se na to vykašlala :D a udělala jenom tohle :D
Spokojenost: Mě se líbí :DD
Jo a jinak za Simíky vděčím inspiraci z Upířích deníků má to vyobrazovat Boonie a Damona, ale ty z knížky ne ze seriálu ;)

Intr 2. díl - To teda ne!

20. ledna 2012 v 21:41 | *Tess* |  Intr
Takže jsem se rozhodla udělat vám další díl Intru, protože jsem to přece jenom slíbila, že? A taky dneska bude dlouho do noci sepisovat Hostitele, nafoceného už ho mám, ale teď vybrat text, aby vám to nepřišlo tak dlouhé ;) Jako minule.
Song: Pixie Lott - Broken Arrow
Deborah: červená
Lucy: Oranžová
Jenna: Růžová
John: Zelená
Kelly: Fialová
Jake: Modrá
Ben: Černá
Učitelka: modrá
Neznámý: Kurzíva :D

Problem - úvod

18. ledna 2012 v 16:58 | *Tess* |  Problem?
Ahojte takže jsem se rozhodla vám dneska udělat úvod a jinak opět jsem změnila názor a moje "možná" nová škola bude Praha - radlická, obor - cestovní ruch :)* žádní přijímačky ani placení :) takže ok teď jenom se tam dostat :DD
Písnička: Demi Lovato - Unbroken :))* nějak jsem si Demi oblíbila :D a je i nad Selčou :DD

Ahojte :)

17. ledna 2012 v 20:53 | *Tess*
Hlásím se v 20:46 :DD, ale musím vám říct, že jsem se dneska učila, ale jenom Aj, protože naše úča na zemák kámošovi řekla, že už nemá šanci si opravit pětku a já vím, že bych si to akorát po***** :D, ale za dnešek jsem se učila s kámošem Aj, pak jsem koukala na Lóve a Šťastný nový rok. A hrozně se mi líbí Šťastný nový rok :)), ale bylo to u něčeho i smutný :(, ale ten film mě úplně chytl :) Tak a k Lóve to je taky krásný hlavně tahle část: Kluk: Znáš ten pocit, když znáš někoho jenom chvíli a zdá se ti, že ho znáš celý život? Holka: Znám :) Kluk: Ten pocit mám, když jsem s tebou :))* Já chcem též :(( :'( Promiňte nechci si tady vylévat srdíčko <3 protože přece jenom od toho mám kamarády a ještě jedna novinka mám vybranou školu, střední - Střední odborné učiliště a střední odborná škola Čakovice - obor Gastronomie :) Tak budu doufat, že se tam dostanu no, ale s tím prospěchem no nevim, nevim :D, ale ještě něco mám nafoceného Hostitele a tak se tady asi objeví v Sobotu, protože celý den bude vybírat text a pak na večer to sem hodím :))
Moje nová oblíbená písnička z šťastný nový rok zpívá jí Lea Michelle :)

Návštěvnost a plány :D

16. ledna 2012 v 19:59 | *Tess* |  News
Pondeli: 30
Utery: 25
Streda: 28
Ctvrtek: 28
Patek: 22
Sobota: 48
Nedele: 39

Celkem: 220

Plány:
Napsat úvodní díl k Problem?, pak Intr. Nějaké downloady obrázky a tak různě :DD

New mobil? :D

16. ledna 2012 v 19:56 | *Tess* |  News
Ahojte, jelikož na narozeniny chci mobil tak se vás chci zeptat na tento mobil:
Je dobrej nebo úplně na nic? :D Já jenom jestli má cenu ho kupovat :)

PECKA! :/

16. ledna 2012 v 17:06 | *Tess* |  News
Ahoj lidi.
Promiňte, ale zítra tady nebudu, protože se budu muset učit zeměpis, který mám na 4 :// Nesnáším zeměpis a učitelku co nás učí ona je úplná PÍÍÍÍP. Ty vole nikdo jí nemá rád :D a kámoš od ní dostane 5, protože furt píšeme jako nějací kokoti. Fakt jako ona mi zkazí celý vysvědčení a zrovna, když je nejdůležitější. A ještě Fyzina, ale to mi táta a máma řekli, že to je jim jedno, že z toho ať mám klidně za 4. A ještě chemie, ale tu mám dobrou :)) Prostě takovej ten průměr :DD, ale zjistila jsem, že jsem si pořádně posrala známky. A fakt pecka, že jediný kam bude moct je Obchodní akademie v Lobkovicích kam se dostane i úplnej debil :D, ale výhoda je, že to mám blízko :DD
PS: Já nechápu co to ty lidi najednou popadá :D asi ten konec světa no :D

Vyvolení?

15. ledna 2012 v 21:53 | *Tess*
Ahojky napadlo mě udělat pořad vyvolení se simíky samozdřejmě. A chci, pokud bude mít někdo z vás zájem. jestli by nechtěl dělat dabérku ještě uvidíme :)), ale moderátorky dám asi dvě ( z nichž jedna budu já ) tak pokud by někdo chtěl ozvěte se mi na facebook: Tea Tesařová, nebo skype: terynka1231 a nebo ještě email: TerezaTesarova12@seznam.cz.
A pro ostatní: Pokud máte zájem pošlete mi vaše simíky z Ts3, mladé dospělé a je na vás jestli to bude žena nebo muž. O tom kdo se dostane do vily budou rozhodovat návštěvníci blogu, takže pokud máte zájem tak mi simíky posílejte ve formátu Sims3pack :)), protože jak víte se může stát, že budete mít úplně nějaké vlasy , které já nemám a pak by to byla v loji :DD.
takže kdo chce přihlásit svého simíka do Vyvolených
1) udělejte simíka uložte ho v Sims3pack
2) Pošlete mi odkaz na ulozto, nebo nějakou jinou stránku kam ukládáte downloady ( samozdřejmě posílejte na email TerezaTesarova12@seznam.cz ) připište jméno nějakou obyčejnou fotku :)), blog, a něco o simovi/simince (jako práci, věk, jméno!!, charakter, záliby a podobně :))
Já se budu těšit na vaše vyvolené :))

Prosím :D

15. ledna 2012 v 20:32 | *Tess*
Ahoj prosím vás mohli by jste se kouknout na tuhle stránku a něco tam okomentovali: http://twilight4ever.blog.cz/
Je to můj druhý blog já jsem Boonie a sestřenka je Domie a jinak všechno tam je moje práce :)) tak doufám, že se nebudete smát :DD